پنجره واحد خدمات سرمایه‌گذاری استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: پنجره واحد خدمات سرمایه‌گذاری استان بوشهر برای تسریع ارائه خدمات و کوتاه شدن روند اداری برای اخذ مجوزهای لازم راه‌اندازی می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: پنجره واحد خدمات سرمایه‌گذاری استان بوشهر برای تسریع ارائه  خدمات و کوتاه شدن روند اداری برای اخذ مجوزهای لازم راه‌اندازی می‌شود.
 
به گزارش  روابط عمومی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، سعید زرین‌فر در نشست کارگروه اقتصادی و اشتغال استان بوشهر با اشاره به اینکه استان بوشهر دارای ظرفیت‌های مهم حوزه سرمایه‌گذاری دارد اظهار داشت: قابلیت‌های سرمایه‌گذاری استان بوشهر  در زمینه‌های مختلف شناسایی و تدوین شده است.
 
وی از راه‌اندازی پنجره واحد خدمات سرمایه‌گذاری استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: پنجره واحد خدمات سرمایه‌گذاری سبب کوتاه شدن روند اداری برای اخذ مجوزهای لازم و مشوقی برای سرمایه‌گذاری است.
 
 وی با اشاره به اینکه پنجره واحد خدمات سرمایه‌گذاری استان مخاطبینی با شرایط مختلفی دارد افزود: کسانی که برای سرمایه‌گذاری به پنجره واحد خدمات سرمایه‌گذاری مراجعه می‌کنند باید تشویق و تکریم شوند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر با تاکید بر هموار سازی مسیر سرمایه گذاری برای سرمایه‌گذارانی که تصمیم به ایجاد کسب و کار در استان دارند بیان کرد: چه سرمایه گذاران جدید و چه سرمایه گذارانی که واحدهای غیر فعال دارند را باید با هموار سازی مسیر تولید تشویق کرد تا برای برون رفت از شرایط رکود تلاش کنند.
 
وی با تاکید بر استفاده از نظرات متخصصان و صاحب نظران دستگاه‌های اجرایی به عنوان مشاور در پنجره واحد خدمات توسعه سرمایه گذاری و اشتغال استان بوشهر گفت: باید از تجربیات استانهای دیگر برای توسعه سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال استفاده ببریم و اشتغال پایدار،متوازن و دانش بنیان مورد توجه قرار گیرد.
 
زرین فر پنجره واحد خدمات سرمایه گذاری استان بوشهر را یک مجموعه زنده و راهنما برای اشتغال و سرمایه گذاری دانست و بیان کرد: کارگروه بازسازی و توانمند سازی محلات و بافت تاریخی با نگاه ایجاد پویایی در این محلات طرح از سر گیری فعالیت‌ها را تدوین کند.
 
وی با اشاره به اینکه بازارها به عنوان هسته مرکزی محلات هستند تاکید کرد: برای اشتغال واز سرگیری فعالیت در این محلات برنامه ریزی و طرحی در این زمینه تهیه و تدوین شود که متناسب با نیازها و برگرفته از نظرات مردم محلات به عنوان ذی‌نفعان این طرح باشد.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار  بوشهر بر ارائه نظرات تخصصی دستگاههای اجرایی عضو این کارگروه تاکید کرد و بیان کرد: ضروری است طرح و ایده‌های مردم متناسب با نیازهای واقعی شان در تدوین طرح بازسازی و توانمند سازی محلات مورد توجه قرار گیرد و نظرات را در محلات بصورت میدانی اخذ کنیم.
 
 انتهای پیام/
در تاریخ : 1395/3/26 20:14