Menu

Investment Service Center of Bushehr Province

بلدرچین پرورش دهیم

مدیریت 0 428 رتبه مطلب: بدون رتبه

ایده ای برای سرمایه گذاری در استان بوشهر:

بلدرچین از جمله ماکیانی است که مدت زیادی از پرورش آن در ایران نمی‌گذرد. حدود ۲۰سال پیش نخستین گله‌های این پرنده کوچک و خوشمزه به ایران وارد شدند و در اطراف یزد نخستین واحد‌های پرورش شروع به فعالیت کردند.تولید و پرورش بلدرچین و سایر ماکیان غیر‌مرغ، از جمله فعالیت‌های اقتصادی پرسودی است که اخیرا مورد توجه تولید‌کنندگان قرار گرفته و با توجه به بازار مناسب مصرف داخلی و زمینه‌های خوب برای صادرات، از اقبال خوبی برخوردار شده است.

۱۰ شغل پردرآمد حوزه IT در سال ۲۰۱۶

مدیریت 0 425 رتبه مطلب: بدون رتبه

صنعت رو به رشد IT و بخش‌های مرتبط به آن توانسته‌اند از پیچ و خم رکود اقتصادی سال‌های اخیر به خوبی عبور کنند. همین موضوع باعث شده است تا توجه کارآفرینان و کارجویان به بخش‌های IT و تکنولوژی بیشتر از گذشته جلب شود. با این اوصاف همزمان با افزایش تقاضا برای مشاغل IT، تمایل کارفرمایان به استخدام و استفاده از نیروهای با تجربه و حرفه‌ای در این بخش افزایش پیدا کرده است تا جایی که آنها حاضرند حقوق بیشتری برای جذب و حفظ افراد با استعداد بپردازند.

«سالمندی» و فرصت های سرمایه گذاری آن

اگر سرمایه گذار و کارآفرین هستید و نمی دانید ثروت و مدیریت خود را در چه مسیری برنامه ریزی کنید. ...

مدیریت 0 292 رتبه مطلب: بدون رتبه

پیش‌بینی‌ می شود در سال ۱۴۲۰ خورشیدی حدود ۲۰ درصد از مردم ایران در سنین سالمندی باشند. برآوردها حاکی از آن است که در ۱۴۳۰، این رقم به یک سوم جمعیت کل کشور خواهد رسید. هم اکنون، جمعیت سالخورده ایران، حدود ۱۰ درصد کل جمعیت کشور است.

تولید پودر و روغن ماهی

برای راه اندازی کسب و کار حتما نباید طرح پیچیده ای داشت.

مدیریت 0 474 رتبه مطلب: بدون رتبه

ایده ای برای سرمایه گذاری در استان بوشهر:

فقط کافیست نیازها و بازارها را بشناسید. هر ساله مقادیر زیادی پودر ماهی وارد کشور می شود خودتان دست بکار شوید و تولید کنید.پودر و روغن ماهی هزاران سال است که توسط تمدن‌های مختلف مصرف می‌شود، بعنوان مثال در کشور‌های شمالی، از روغن ماهی بعنوان سوخت برای روشنایی چراغ‌ها استفاده می‌شد.

تولید لوله های PVC یک سرمایه گذاری سودآور و اشتغالزا

مدیریت 0 289 رتبه مطلب: بدون رتبه

ایده ای برای سرمایه گذاری در استان بوشهر:

فرصت سرمایه گذاری امروز بر اساس تقاضای مخاطبان سایت، PVC انتخاب شده است. تولید پی وی سی در کشور از مزیت اقتصادی برخوردار بوده و از سودآوری قابل توجهی برخوردار می باشد.با تولید این محصول می توانید زمینه اشتغال ۷۹ نفر را فراهم کنید.
RSS
123
دی ان ان