Investment Service Center of Bushehr Province

راهنمای سرمایه گذاری چیست؟

آغاز یک کسب و کار جدید و درواقع آغاز فرایند سرمایه گذاری در ایران پس از انتخاب موضوع سرمایه گذاری و انجام برآوردهای مالی و امکان سنجی آن، به مراجعات متعدد و زمانبر و گیج کننده به دستگاه های اجرایی مختلف نیازمند است. به خصوص اینکه سرمایه گذار یا مالک کسب و کار امکانات و زیرساخت های مورد نیاز از جمله زمین و سرمایه را فراهم ننموده باشد و برای تامین آنها نیازمند کمک دستگاه های دولتی باشد.

در این صفحه قصد داریم راهنمای کاملی از چگونگی انجام روندهای اداری برای شروع یک کسب و کار جدید را به علاقه مندان ارائه کنیم. همچنین با ایجاد یک بستر تعاملی قصد داریم تا مانند یک مشاور، با دریافت سوالات و ابهام های سرمایه گذاران یا علاقه مندان به آغاز یک کسب و کار تولیدی و خدماتی جدید، پاسخ های کارشناسی و دقیق را از صاحب نظران دریافت و به اطلاع آنها برسانیم.

یادآور می شویم، همکاران ما در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان بوشهر، با بررسی ظرفیت ها و پتانسیل های اقتصادی استان بوشهر، تعدادی از ایده های سرمایه گذاری و فرصتهای سرمایه گذاری استان بوشهر را آماده نموده اند که می توانید از آنها برای انتخاب موضوع سرمایه گذاری خود بهره ببرید.

25 خرداد 2019

راهنمای صدور پروانه بهره برداری گلخانه و پرورش قارچ

فرایند صدور پروانه بهره برداری واحد های گلخانه و پرورش قارچ

اقدامات و مراحل انجام کار:

  1. 1- ارسال درخواست الکترونیک از طریق سامانه توسط متقاضی.
  2. 2- بارکزاری گزارشات مرحله ای و گواهی پایان کار کارشناس ناظر در سامانه و استعلامات منقضی شده و دریافت بهره برداری مجوز محیط زیست توسط نمایندگی شهرستان.
  3. 3- تکمیل پرونده توسط نمایندگی شهرستان و ارسال از طریق سامانه به دبیرخانه مرکزی.
  4. 4- اظهار نظر اولیه توسط دبیرخانه مرکزی.
  5. 5- معرفی کارشناس مسئول فنی تولید توسط دبیرخانه شهرستان و ارسال پرونده الکترونیک و دستی به دبیرخانه استان جهت صدور پروانه.
  6. 6- بررسی و کنترل نهایی مدارک توسط دبیرخانه مرکزی.
  7. 7- صدور پروانه بهره برداری توسط سازمان نظام مهندسی.

تذکر: اعتبار پروانه بهره برداری 4 سال و برای دوره های بعد قابل تمدید می باشد.

 

فلوچارت صدور پروانه بهره برداری واحد های گلخانه و پرورش قارچ

Print

تعداد نمایش ها (931)      نظرات (0)

فایل ها برای دانلود

x
دی ان ان