Investment Service Center of Bushehr Province

مشکلات اقتصادی استان بوشهر با استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها برطرف شود.

مشکلات اقتصادی استان بوشهر با استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها برطرف شود.

استاندار بوشهر تسهیل‌گری را وظیفه مهم مسئولان دانست و گفت: رفع موانع و تسهیل‌گری از مهم‌‌ترین ماموریت و رسالت مدیران در دستگاه‌های مختلف است و باید از همه ظرفیت‌ها برای حل مشکلات بخش اقتصادی استان بوشهر استفاده شود.

نویسنده: مدیریت/جمعه, 03 بهمن,1399/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
1/0

استاندار بوشهر تسهیل‌گری را وظیفه مهم مسئولان دانست و گفت: رفع موانع و تسهیل‌گری از مهم‌‌ترین ماموریت و رسالت مدیران در دستگاه‌های مختلف است و باید از همه ظرفیت‌ها برای حل مشکلات بخش اقتصادی استان بوشهر استفاده شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی استان بوشهر با تاکید بر اجرایی شدن مصوبات این شورا اظهار داشت: شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی با تشکل کارگروه‌ها و جلسات مکرر، انجام کارهای کارشناسی و تخصصی، طرح‌ها و برنامه‌ها را مصوب می‌کند که اجرایی شدن آنها مورد تاکید است.

وی، با قدردانی از حضور مدیران کل در این جلسات این شورا گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر که برای این جلسات با بررسی کارشناسی در نشست‌های شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی شرکت می‌کند و حرمت قائل هستند قدردانی می‌شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر حضور کارشناسان متخصص و مطلع دستگاه‌های اجرایی در نشست شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی خاطر نشان کرد: تسهیل‌گری و حل مشکلات از اهم برنامه این شورا است که حضور کارشناسان متخصص در این برنامه مهم و ضروری است.

گراوند بررسی و ارزیابی حضور مدیران دستگاه‌ها و اجرای مصوبات نشست‌های شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: مدیرانی که در این جلسات شخصا شرکت و مصوبات اجرا می‌کنند به عنوان بخش‌های همکار و همراه و کمک کننده تشویق می‌شوند.

وی حل مشکلات کشاورزان استان بوشهر در عرصه آب‌بها را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: باید کارها و طرح‌هایی در مسیر کارشناسی انجام شود تا مشکلاتی برای بهره‌برداران ایجاد نشود.

استاندار بوشهر با تاکید بر تشکیل کارگروه تخصصی برای اجرای طرح‌ها و برنامه‌های پیشنهادی گفت: برای حل مشکل تعرفه آب‌بهاء کشاورزان بر هر شکلی که راه دارد  با تشکیل جلسات تخصصی با مشارکت کشاورزان و مسئولان دستگاه‌های ذیربط کمک شود چراکه حمایت از کشاورزان، کمک به اقتصاد، رونق  و جهش تولید محسوب می‌شود.

گراوند، نقش کشاورزان و تولید محصولات در حل مشکلات جامعه را بسیار مهم دانست و افزود: بخشی که امروزه در حل مشکلات جامعه نقش دارند کشاورزان هستند که  فعالیت این بخش در شرایط کرونایی قابل تحسین است.

وی، با بیان اینکه در رشد اقتصادی بیشترین تاثیر در حوزه کشاورزی است گفت: واحدهای تولیدی، صادراتی و فعالان اقتصادی با همه  مشکلات و گرفتاری‌هایی که داشتند فعالیت در خور تحسینی دارند و بخش کشاورزی در این عرصه عملکرد قابل قبولی داشته و کارهای خوبی در این حوزه انجام شده و لازم است کمک ویژه‌ای به موضوع  آب‌بهاء کشاورزان استان بوشهر شود.

استاندار بوشهر با قدردانی از اعضای اتاق بازرگانی در پیگیری حل مشکلات فعالان اقتصادی و تولیدی تصریح کرد: ارتباط و تعامل مطلوبی بین اتاق بازرگانی و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر برقرار است و این مهم سبب برطرف شدن بسیاری از موانع و مشکلات شده است.

گراوند رفع موانع تولید و اقتصاد را از اهداف تشکیل نشست شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی دانست و بیان کرد: رونق تولید، رفع موانع اقتصادی و  احساس رضایت صنعتگران، تجار، کشاورزان و فعالان اقتصادی از اهداف مهم این نشست‌ها است.

وی تاکید کرد: اگر این احساس رضایت محقق شود زمینه حل مشکلات در بخش‌های مختلف تولیدی و اقتصادی و پیشرفت کشور فراهم می‌شود چراکه توسعه و پیشرفت کشور در گروی کمک به بخش اقتصادی است.

استاندار، تسهیل‌گری را وظیفه مهم مسئولان دانست و  خاطر نشان کرد: رفع موانع و تسهیل‌گری از مهم‌‌ترین ماموریت و رسالت مدیران در دستگاه‌های مختلف است  و باید از همه ظرفیت‌ها برای حل مشکلات بخش اقتصادی استان بوشهر استفاده تا رونق و جهش تولید در جامعه ایجاد شود و از همه مدیرانی که این همدلی و تعامل ایجاد کرده‌اند قدردانی می‌شود.

Print

تعداد نمایش ها (2377)/نظرات (0)

x
دی ان ان