Investment Service Center of Bushehr Province

افتتاح نخستین واحد تولید کاتالیست پالایشگاهی کشور در بوشهر

افتتاح نخستین واحد تولید کاتالیست پالایشگاهی کشور در بوشهر

شرکت صنایع شیمیایی آرتین آزما به عنوان نخستین واحد تولید کاتالیست پالایشگاهی مرکاپتان زدایی کشور با سرمایه‎‌گذاری مشترک سرمایه‏‌گذاران ایرانی و روسی روز چهارشنبه در آیینی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بهره‌برداری شد.

نویسنده: مدیریت/شنبه, 22 خرداد,1400/دسته ها: خبر

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

ه گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر، مدیرعامل شرکت آرتین آزما به عنوان نخستین واحد تولید کاتالیست پالایشگاهی مرکاپتان زدایی کشور در بوشهر گفت: ظرفیت اسمی این واحد سالانه تولید ۵۰۰ تن است که میزان تولید آن متناسب با میزان تقاضا در بازار فروش محقق می‏‌شود.

سید امیر علوی فر افزود: میزان نیاز کشور به این نوع کاتالیست سالانه ۵۰ تن است و مابقی تولید کارخانه باید با شناسایی بازارهای هدف به خارج از کشور صادر شود.

رئیس هیات مدیره شرکت آرتین آزما گفت: بازار ایران به صورت بالقوه برای تکنولوژی‌‏های روز دنیا، بسیار جذاب است که یا توسط شرکت‎‌های روسی و یا از طریق آنها تکنولوژی‌های متنوعی وارد ایران شود.

تاگیر یامیلوف افزود: علاوه بر جذابیت تولید در ایران، نسل جوان و تحصیل کرده رو به رشد این کشور است که ظرفیت قابل توجهی محسوب می‏‌شود.

وی ادامه داد: در این ارتباط روابط دوستانه دولت‌‎ها در این مرحله بسیار تعیین کننده‌است که باید از این ظرفیت بخوبی استفاده شود.

یامیلوف اظهار داشت: در هر کشوری موانع و چالش‏‌هایی فراروی سرمایه‏‌گذاری وجود دارد که با اراده و همکاری طرفین قابل حل است.

Print

تعداد نمایش ها (2410)/نظرات (0)

x
دی ان ان