Investment Service Center of Bushehr Province

فراخوان سازمان سرمایه‌گذاری برای شناسایی ظرفیت‌های بخش غیردولتی در زمینه ی تشویق سرمایه‌گذاری خارجی

مدیریت 0 378 رتبه مطلب: بدون رتبه

سازمان سرمایه گذاری و کمک های فنی و اقتصادی ایران به عنوان تنها نهاد رسمی متولی امور سرمایه گذاری خارجی در ایران اقدام به بررسی امکان‌پذیری تشکیل شبکه فعالان بخش خصوصی در زمینه تشویق سرمایه‌گذاری خارجی نموده است

اختصاص بیش از 14000 مترمربع زمین در شهرستان دیلم برای توسعه گردشگری

مدیریت 0 437 رتبه مطلب: بدون رتبه

 4 قطعه زمین در ساحل بندر دیلم برای سرمایه‌گذاری در عرصه برنامه تفریحی توریستی در نظر گرفته شده است. هر قطعه زمین این طرح 3600 متر مربع است که یکی از قطعات این اراضی در مجاور خور بندر دیلم مشخص و مزایده آن برای واگذاری به سرمایه‌گذار اعلام می شود.

تسهیلات ۲۰ میلیون یورو برای اجرای طرح بزرگ فولاد در استان بوشهر

مدیریت 0 435 رتبه مطلب: بدون رتبه

 اجرای طرح فولاد دنا آسیا در استان بوشهر تصویب شده که ۲۰ میلیون یورو تسهیلات ارزی از طریق صندوق توسعه ملی برای این طرح بزرگ تصویب شده است.

راه آهن و آزادراه دالکی به استان فارس اولویت استان بوشهر است

مدیریت 0 466 رتبه مطلب: بدون رتبه

احمد محمدی زاده استاندار بوشهر سه‌شنبه شب در دیدار استانداران بوشهر و فارس با وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: احداث راه‌آهن شیراز به بوشهر و اتصال بوشهر به شبکه ریل سراسری از دغدغه‌های مهم استان است و رئیس جمهور نیز تاکید زیادی بر تحقق این مهم دارد.

پرداخت 2500 میلیارد تومان برای توسعه زیرساختهای بندری بوشهر

مدیریت 0 449 رتبه مطلب: بدون رتبه

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: از محل تعرفه‌های دریافتی پارسال در مجموع بیش از ۲هزارو ۵۰۰ میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت های بنادر این استان هزینه شد که بدون تردید نتیجه این سرمایه گذاری ها تسهیل در فعالیت تجار و بازرگانان خواهد بود.

RSS
12
دی ان ان