Menu

Investment Service Center of Bushehr Province

ساخت اولین شرکت عمل آوری و فرآوری آبزیان استان در شهرستان دیلم

سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر 0 54 رتبه مطلب: بدون رتبه

مدیر امور سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اعلام این خبر، گفت: شرکت مرجان بیدو به عنوان اولین شرکت عمل آوری و فرآوری آبزیان در شهرستان دیلم با ظرفیت تولید سالانه 1300 تن محصول شامل فرآوری و بسته بندی میگو، فیله گوشت ماهی، میگو سوخاری و نگهداری ماهی کامل فیله با عقد قرارداد 100 میلیارد ریال از محل تسهیلات صندوق توسعه ملی با عاملیت بانک توسعه تعاون در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

تجلیل از صنعت گران و معدن کاران استان در روز صنعت

در روز ملی صنعت و معدن از صنعت گران و معدن کاران فعال استان بوشهر تجلیل شد.

مدیریت 0 282 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر؛ معاون وزیر صنعت و رییس سازمان حمایت از حقوق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان  در این مراسم گفت: 84 هزار بنگاه صنعتی فعال در کشور وجود دارد.

پرداخت بیش از 33 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در بخش کشاورزی استان

در سال 96 مبلغ 18750 میلیون ریال تسهیلات پشتیبان و مبلغ 14820 میلیون ریال تسهیلات مستقل مشاغل خانگی برای 297 نفر، در استان بوشهر پرداخت گردیده است.

سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر 0 448 رتبه مطلب: بدون رتبه

 

 

سرمایه گذاری کنید و تا 20 سال از دولت حقوق بگیرید!

مدیریت 0 531 رتبه مطلب: بدون رتبه

ایده ای برای سرمایه گذاری در استان بوشهر:

استفاده از انرژی‌های پاک در سراسر جهان به طور روز افزونی در حال رشد است و ایران هم با فاصله زیاد به فکر استفاده از انرژی‌های پاک مثل انرژی خورشیدی افتاده‌است.

حضور هیات سرمایه گذاری یونانی در بوشهر

شرکت های یونانی علاقمند به سرمایه گذاری در زمینه های انرژی های تجدید پذیر، هوشمند سازی شهری، دارو، مواد غذایی، حمل و نقل و کشتیرانی بودند.

مدیریت 0 709 رتبه مطلب: بدون رتبه

     یکشنبه 2 اردیبهشت 97 در دفتر جذب و تشویق سرمایه گذاری استانداری بوشهر جلسه ای با حضور هیات سرمایه گذاری و تجاری یونانی تشکیل گردید. این هیات به نمایندگی از چندین شرکت یونانی که در زمینه های انرژی های تجدید پذیر، هوشمند سازی شهری، دارو، مواد غذایی، حمل و نقل و کشتیرانی، فعالیت می کردند در این جلسه حضور داشتند.

RSS
123
دی ان ان