Menu

Investment Service Center of Bushehr Province

پرداخت بیش از 33 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در بخش کشاورزی استان

در سال 96 مبلغ 18750 میلیون ریال تسهیلات پشتیبان و مبلغ 14820 میلیون ریال تسهیلات مستقل مشاغل خانگی برای 297 نفر، در استان بوشهر پرداخت گردیده است.

سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر 0 154 رتبه مطلب: بدون رتبه

 

 

سرمایه گذاری کنید و تا 20 سال از دولت حقوق بگیرید!

مدیریت 0 252 رتبه مطلب: بدون رتبه

استفاده از انرژی‌های پاک در سراسر جهان به طور روز افزونی در حال رشد است و ایران هم با فاصله زیاد به فکر استفاده از انرژی‌های پاک مثل انرژی خورشیدی افتاده‌است.

حضور هیات سرمایه گذاری یونانی در بوشهر

شرکت های یونانی علاقمند به سرمایه گذاری در زمینه های انرژی های تجدید پذیر، هوشمند سازی شهری، دارو، مواد غذایی، حمل و نقل و کشتیرانی بودند.

مدیریت 0 354 رتبه مطلب: بدون رتبه

     یکشنبه 2 اردیبهشت 97 در دفتر جذب و تشویق سرمایه گذاری استانداری بوشهر جلسه ای با حضور هیات سرمایه گذاری و تجاری یونانی تشکیل گردید. این هیات به نمایندگی از چندین شرکت یونانی که در زمینه های انرژی های تجدید پذیر، هوشمند سازی شهری، دارو، مواد غذایی، حمل و نقل و کشتیرانی، فعالیت می کردند در این جلسه حضور داشتند.

حمایت از کالای ایرانی، محور رونق پایدار اقتصاد ملی

نامگذاری سال 97 با عنوان سال حمایت از کالای ایرانی از سوی رهبر انقلاب اسلامی در صورت نقش آفرینی همه بخش ها و احساس مسئولیت مردم و تحقق آن، می تواند محور رونق پایدار اقتصاد ملی و ایجاد تحرک در برنامه رشد و توسعه ایران قرار گیرد.

مدیریت 0 544 رتبه مطلب: بدون رتبه

حضرت آیت ‌الله خامنه ‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی با اشاره به دستاوردهای حاصل شده در تولید و اشتغال، سال 97 را سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری کردند.
ایشان در این پیام تاکید کردند: یک نقطه مثبت دیگر تلاش هایی بود که در جهت زنده کردن و به کار بستن شعار سال، یعنی تولید ملی و اشتغال در ذیل عنوان اقتصاد مقاومتی، انجام گرفت.

ضوابط استفاده از فاینانس ۳۰ میلیارد دلاری در سال ۹۷ تعیین شد

نمایندگان مجلس شورای. اسلامی با تصویب یک بند از لایحه بودجه ۹۷، ضوابط استفاده از فاینانس ۳۰ میلیارد دلاری پیش‌بینی شده را تعیین کردند.

مدیریت 0 519 رتبه مطلب: بدون رتبه

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه بررسی بخش‌های هزینه‌ای لایحه بودجه سال آینده، ساز و کار و ضوابط استفاده از ۳۰ میلیارد دلار تسهیلات خارجی (فاینانس) را برای سال ۹۷ تعیین کردند.

RSS
123
دی ان ان