Investment Service Center of Bushehr Province

راهنمای سرمایه گذاری چیست؟

آغاز یک کسب و کار جدید و درواقع آغاز فرایند سرمایه گذاری در ایران پس از انتخاب موضوع سرمایه گذاری و انجام برآوردهای مالی و امکان سنجی آن، به مراجعات متعدد و زمانبر و گیج کننده به دستگاه های اجرایی مختلف نیازمند است. به خصوص اینکه سرمایه گذار یا مالک کسب و کار امکانات و زیرساخت های مورد نیاز از جمله زمین و سرمایه را فراهم ننموده باشد و برای تامین آنها نیازمند کمک دستگاه های دولتی باشد.

در این صفحه قصد داریم راهنمای کاملی از چگونگی انجام روندهای اداری برای شروع یک کسب و کار جدید را به علاقه مندان ارائه کنیم. همچنین با ایجاد یک بستر تعاملی قصد داریم تا مانند یک مشاور، با دریافت سوالات و ابهام های سرمایه گذاران یا علاقه مندان به آغاز یک کسب و کار تولیدی و خدماتی جدید، پاسخ های کارشناسی و دقیق را از صاحب نظران دریافت و به اطلاع آنها برسانیم.

یادآور می شویم، همکاران ما در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان بوشهر، با بررسی ظرفیت ها و پتانسیل های اقتصادی استان بوشهر، تعدادی از ایده های سرمایه گذاری و فرصتهای سرمایه گذاری استان بوشهر را آماده نموده اند که می توانید از آنها برای انتخاب موضوع سرمایه گذاری خود بهره ببرید.

25 خرداد 2019

راهنمای صدور پروانه بهره برداری گلخانه و پرورش قارچ

پس از گرفتن جواز تاسیس گلخانه، متقاضی معمولا اگر نیاز به گرفتن وام بانگی جهت احداث گلخانه یا پرورش قارچ نداشته باشد، اقدام به تاسیس بناهای گلخانه می کند. درپایان، جهت قانونی بودن کار و امکان بهره مندی از بیمه حوادث، تسهیلات و حمایت های دولتی و البته فروش محصولات تولیدی متقاضی باید درخواست پروانه بهره برداری واحد گلخانه ای یا تولید قارچ خود را به مراجع ذیربط ارائه نماید. مراحل انجام این کار در ادامه می آید.

نویسنده: مدیریت
0 نظرات
رتبه مطلب: بدون رتبه

25 خرداد 2019

راهنمای صدور جواز تاسیس واحد های گلخانه و پرورش قارچ

راهنمای کامل، مدارک مورد نیاز و فلوچارت اخذ جواز تاسیس و پروانه بهره برداری واحدهای گلخانه ای کوچک و بزرگ و تولید قارچ خانگی و صنعتی در استان بوشهر در ادامه ارائه شده است.

نویسنده: مدیریت
0 نظرات
رتبه مطلب: بدون رتبه
RSS
دی ان ان