Investment Service Center of Bushehr Province

مزایا و محاسن منطقه آزاد بوشهر بررسی شد

مدیریت 0 4300 رتبه مطلب: بدون رتبه

تصویب منطقه آزاد تجاری صنعتی بوشهر در صحن علنی مجلس و ارجاع آن به مجلس شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام، موضوع اثرات منفی و مثبت تصویب منطقه آزاد بوشهر و نقاط ضعف و قوت استان در این زمینه را بیش از گذشته در جامعه مطرح نموده است. در این میان، کارشناسان نظرات مختلفی را مطرح کرده و هر یک از زاویه ای به موضوع نگریسته اند.

مزیت های بوشهر برای منطقه آزاد تجاری شدن

مدیریت 0 4262 رتبه مطلب: بدون رتبه

گزارش اسفندماه سال 1396 مرکز پژوهش‌های مجلس در خصوص منطقه آزاد جدید بوشهر نشان می‌دهد که در صورت کاهش مساحت پیشنهادی، این منطقه به جهت برخورداری از «فرودگاه»، «بندر» و «دو منطقه ویژه اقتصادی با رویکرد تولیدی» از مزیت نسبی مناسبی برخوردار است.

محدوده منطقه آزاد تجاری صنعتی بوشهر خارج از محدوده شهر است

محدوده منطقه آزاد بوشهر کجاست؟

مدیریت 0 4255 رتبه مطلب: بدون رتبه

استاندار بوشهر گفت: منطقه آزاد بوشهر خارج از محدوده شهری است و هیچ نقطه‌ای از شهر بوشهر در محدوده این منطقه نیست.

تصویب منطقه آزاد تجاری بوشهر زمینه توسعه و پیشرفت استان بوشهر فراهم می‌کند

مدیریت 0 2373 رتبه مطلب: بدون رتبه

استاندار بوشهر با اشاره به تصویب منطقه آزاد تجاری بوشهر در مجلس گفت: تصویب منطقه آزاد تجاری، صنعتی بوشهر زمینه توسعه و شکوفایی ظرفیت‌های استان فراهم می‌کند.

آخرین وضعیت منطقه آزاد بوشهر

مدیریت 0 2967 رتبه مطلب: بدون رتبه
نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با ایجاد منطقه آزاد تجاری صنعتی بوشهر و هفت منطقه آزاد تجاری صنعتی دیگر و ۱۲ منطقه ویژه اقتصادی موافقت کردند اما بنا بر اسناد منتشر شده در فضای مجازی، شورای نگبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام با کلیت این لایحه مخالف نموده و آن را مطابق با قوانین کشور نمی دانند.
RSS
دی ان ان