ا

طرح تولید کانتینر و کانکس یخچال

مدیریت 0 8427 رتبه مطلب: 2/7

  پیشرفت تکنولوژی در زمینه حمل و نقل باعث گردیده تا متصدیان حمل و نقـل تمـام سـعی و کوشـش خود را بکار برند تا محمولات سریعتر و سالمتر به مقصد برسد. یکی از این پدیده‌ها کـه باعـث تـسهیل حمل و نقل بین المللی می‌گردد حمل کالا بوسیله کانتینر (  است(Container

طرح تولید سقف های کاذب آلومینیومی

مدیریت 0 6619 رتبه مطلب: بدون رتبه

ساختمان‌سازی و صنایع وابسته به آن یکی از پرکارترین و سودآورترین صنایع در دنیا به شمار می‌آید که هر روز و هر لحظه هم رو به پیشرفت و توسعه است، مصالح سنتی کنار رفته و امروزه مصالح صنعتی جدید با بهره‌وری بالا و درصد آسیب‌پذیری کمتری تولید می‌شوند.

طرح تولید کیسه هاي اسپتیک

مدیریت 0 7584 رتبه مطلب: 3/0

  بسته بندي اسپتیک شیوه جدیدي براي نگهداري محصولات غذایی دراز مدت زمان طولانی و خارج از یخچال است که تا زمان باز کردن بسته تازگی محصول را حفظ خواهد کرد. زمانی که براي اولین بار شیر و آبمیوه به شیوه اسپتیک در قفسه ها و یخچال هاي مغازه ها عرضه شد با عدم اطمینان مصرف کنندگان رو به رو گردید.

تولید قوطی های آسان بازشو

مدیریت 0 11249 رتبه مطلب: 3/7

محصول تولیدی قوطی آلومینیومی می‌باشد ا
در چند سال گذشته بیش از ۹۰ درصد قوطی‌های نوشابه از آلومینیوم ساخته شده است. ا
ین کالا جز کالا های پرطرفدار در صنعت بسته‌بندی به شمار می‌آید. و در حال حاضر دارای درب‌هایی ویژه (آسان‌بازشو) می‌باشد.این قوطی‌ها برای نوشیدنی‌های گازدار و آب میوه ها و… کاربرد دارد.ساخت قوطی های آلومینیومی ارزان‌تر تمام می‌شود، بازیافت آلومینیوم آسان‌تر، وزن قوطی‌ها سبک‌تر و بنابراین هزینه حمل و نقل آن کمتر است.۳۰ سال پیش بیشتر قوطی‌ها از فولاد قلع اندود ساخته می‌شد که همان قوطی قلعی سابق است، این قوطی‌ها سنگین بودند به آسانی سوراخ می‌شدند و محتویات درون آن‌ها بو و مزه فلز به خود می‌گرفت.

احداث واحد بازیافت لاستیک خودرو

مدیریت 0 8147 رتبه مطلب: 3/7

سرمایه گذاری در بازیافت همیشه سودخوبی به همراه دارد. بازیافت لاستیک نیز بر همین قاعده است که می توانید آن را پودر کنید و به صنايع مختلف مانند جاده‌سازي، ساختماني بفروشید. در کمتر از دو سال پول خود را برداشت می کنید.

تولید لوله های PVC یک سرمایه گذاری سودآور و اشتغالزا

مدیریت 0 13503 رتبه مطلب: 3/1

ایده ای برای سرمایه گذاری در استان بوشهر:

فرصت سرمایه گذاری امروز بر اساس تقاضای مخاطبان سایت، PVC انتخاب شده است. تولید پی وی سی در کشور از مزیت اقتصادی برخوردار بوده و از سودآوری قابل توجهی برخوردار می باشد.با تولید این محصول می توانید زمینه اشتغال ۷۹ نفر را فراهم کنید.

تولید بتن اسفنجی سبک اتوکلاو

فرصت سرمایه گذاری در استان بوشهر این نوبت به تولید بتن سبک اتوکلاو اختصاص دارد.

مدیریت 0 23477 رتبه مطلب: 3/5

ایده ای برای سرمایه گذاری در استان بوشهر:

محصولی که چندین دهه در اروپا و آمریکا استفاده شده و در ایران نیز از بازار خوبی برخوردار می باشد.بتن سبک یا بتن متخلخل در سال ۱۹۲۴ میلادی توسط یک آرشیتکت سوئدی اختراع گردید . هم اکنون در اروپا بتن سبک تحت نامهای (Hebelex) و یا (Ytong) عرضه می شود.

RSS
دی ان ان